APDOVANOJIMAI, DOVANOS, SUVENYRAI

Jums siūlome suprojektuoti, pagaminti ir personalizuoti Jus dominančius apdovanojimus, suvenyrus, dovanas. Ant jau pagamintos produkcijos patalpiname Jums aktualų užrašą, pvz. įmonės logotipą, renginio pavadinimą ar kitą Jums svarbią informaciją. Apdovanojimus, suvenyrus ir dovanas apipavidaliname įvairiais būdais bei technikomis: graviruojame lazeriu ant stiklo, metalo, plastiko, medžio, faneros, odos; pjauname lazeriu smulkias detales iš faneros, organinio stiklo; spausdiname spalvotus ar permatomus lipdukus; uždedame specialias metalines plokšteles su spalvotu ar vienspalviu užrašu/logotipu.

Apdovanojimai

taurės / medaliai / figūrėlės / stikliniai trofėjai / lėkštės

Suvenyrai, dovanos

rašymo priemonės / įvairios paskirties praktiškos prekės biurui / kaklajuostės / juostelės / juostos / dėklai identifikacinėms kortelėms / atšvaitai / reklaminės dėlionės su spauda / automobilio oro gaivikliai / USB atmintinės / maišeliai / puodeliai / gertuvės / termosai / praktiški gaminiai namams, darbui ir verslui / laikrodžiai / lietsargiai / pakabukai / magnetukai / ženkliukai / segtukai / apyrankės

 Taip pat galite rinktis nestandartinį apdovanojimą, suvenyrą ar dovaną, kurią suprojektuosime ir pagaminsime, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus.

Darbai

REIKIA DAUGIAU INFORMACIJOS? SUSISIEKITE