STIKLO APIPAVIDALINIMAS

Jums siūlome kokybiškai ir estetiškai apipavidalinti tiek lauko, tiek vidaus vitrinas, prekystalius, stiklines pertvaras, skiriamąsias erdves bei langus. Tai ekonomiška ir fantazijai laisvės suteikianti stiklo dekoravimo priemonė, kuri ne tik papuošia Jūsų erdvę, bet kartu ir suteikia privatumo.
Darbe naudojame šerkšno efekto plėvelę, perforuotą langų grafikos plėvelę, spalvotas plėveles logotipų bei tekstų klijavimui, plėveles spaudai, nuotraukoms.

Vidaus stiklo dekoravimas

Naudojama šerkšno efekto plėvelė, kuria galima pilnai arba dalinai uždengti norimą stiklo plotą. Paįvairinti stiklo dekoravimą galima išpjaustant (ploteriuojant) plėvelėje juostas, įvairius elementus, logotipus arba kombinuojant plėvelę su įvairių spalvų plėvelėmis ir/ar atspausdintais elementais.

Vitrinų, langų apipavidalinimas

Naudojama perforuota grafikos plėvelė, kuri dalinai praleidžia šviesą. Ši plėvelė gali būti klijuojama tiek lauke, tiek pastato viduje. Užklijavus, atspausdintas vaizdas pilnai matosi tik iš vienos pusės, iš kitos pusės lauko vaizdas yra matomas tik dalinai.

Jums pageidaujant, išorinį vitrinų apipavidalinimą galime suderinti su miesto savivaldybe.

Darbai

REIKIA DAUGIAU INFORMACIJOS? SUSISIEKITE